Запорізьке джерело про авто, auto, avto
туризм


 

Ціни на розмитнення автомобілів в Україні

   Всім відомо, що при ввезенні транспортного засобу на територію України його необхідно «розмитнити». Так склалося, що поняття «розмитнення легкових автомобілів в Україні» завжди викликало негативні емоції у людей бажаючих привезти автомобіль з-за кордону. По-перше - через великі податкі, по-друге - через неясності та непрозорості принципів їх нарахування. При цьому новий Податковий Кодекс 2011 тільки ускладнив ситуацію, і нові правила розмитнення автомобілів 2011 цікавлять водіів знов. Якщо ставки податків поки що не всі відомі, ми внесемо деяку ясність у схеми розрахунку митних платежів. Дивиться – розмитнення автомобілів в Україні, калькулятор:

     Ставка мита на більшість ввезених ТЗ (транспортних засобів) складає 10% від сумарної митної вартості автомобіля, за винятком дизельних автобусів для перевезення більше 10 чол. з обсягом більше 5 літрів (ставка 20%), ТЗ з електродвигуном (8%), а також - нових легкових автомобілів з об'ємом більше 3 літрів (з 2012 року - 6%). Ставки визначені «Митним тарифом України»

     Акцизний податок. Розраховується по різному для різних типів ТЗ. У більшості випадків залежить від віку авто, типу палива, об'єму або потужності двигуна.

     ПДВ - 20% від суми митної вартості, ввізного мита та акцизного податку.
Також, закон про розмитнення автомобілів 2011 постановляє, що суттєво на вартість імпортного авто для кінцевого споживача тепер впливає збір при першій реєстрації транспортного засобу в ДАІ, який розраховується подібно акцизу - виходячи з об'єму двигуна та віку ТЗ. При цьому особливо лякає його цифра у випадку, якщо вік авто привищує 8 років - ставка збору зростає в 40 разів, що робить невигідним ввезення таких транспортних засобів в нашу країну. Можливо зу про розмитнення автомобілів турбується про населення, але не кожен автолюбитель може дозволити купити новий автомобіль.

     Тому перш ніж ввозити з-за кордону автомобіль, подумайте про тарифи на розмитнення автомобілів в Україні.

 


 
 


Цікаві статті
         

rss